Dotykačka - řešení EET pro malé a středně velké podnikyCo je to Dotykačka?

Jedná se o pokladní systém, který Vám spolu s kvalitními dotykovými pokladnami a jejich příslušenstvím nabízí komplexní řešení v oblasti EET. Tento sytém najde využití zejména u malých a středních podniků a to v oblastech jako jsou gastronomické provozy, ubytovací služby, maloobchody a velkoobchody a všechny druhy řemesel a služeb.

V současné době je tato aplikace dostupná pouze pro zařízení pracující na platformě Android a je plně připravena na elektronickou evidenci tržeb. Bezplatnou verzi aplikace si lze již nyní stáhnout na Google Play a po dobu 30 dnů si jí bezplatně vyzkoušet na Vašem zařízení se systémem Android. Pokud si aplikaci Dotykačka zakoupíte u nás ať už jako samostatnou nebo jako součást kompletního pokladního systému(momentálně lze využít akci 1+3 měsíce zdarma), již nyní máta možnost si zajistit certifikát, nutný pro komunikaci s Finanční správou. Od 1.11.2016, kdy bude spouštěn zkušební provoz, si pak můžete elektronickou evidenci tržeb otestovat nanečisto a od 1.12.2016 přejít v klid na ostrý provoz.

Zajímá-li Vás kompletní řešení tohoto pokladního systému vč. hardware (pokladna, tiskárna, pokladní váha, zákaznický display a platební terminál), v  našem eshopu najdete jak mobilní verzi Dotykačky, tak i univerzální a kompletní verzi tohoto pokladního systému.Jakou verzi Dotykačky si vybrat?

MOBILNÍ Dotykačkadotykacka mobilni

- jedná se o verzi s kvalitní 8" dotykovou pokladnou, pokladna má 4G a WiFi datové připojení a její součástí je mobilní tiskárna účtenek připojená přes bluetooth.  K mobilní Dotykačce si lze přikoupit stabilní kovový stojan. Tato verze Dotykačky najde ideální uplatnění nejen tam, kde potřebujete mobilní pokladní zařízení (stánkový prodej atp.) ale je vhodná i pro všechny malé provozovny (ubytovací, stravovací zařízení, služby a řemesla).UNIVERZÁLNÍ Dotykačkadotykacka univerzalni

- spolehlivý pokladní systém vhodný především pro gastroprovozy, který Vám umožní skladovou evidenci, objednávky (kuchyně, bar) a tisk účtenek. Je vhodný také pro obchody a ubytovací zařízení. Systém lze rozšířit o čtečku čárových kódů, pokladní zásuvku, platební terminál a zákaznický display. Obsahuje kvalitní 14" dotykovou pokladnu s vysokým rozlišením, tiskárnu účtenek s řezačkou, stabilní pokladní stojan a skrytou kabeláž pro bezpečnost provozu.
KOMPLETNÍ DOTYKAČKA

dotykacka kompletni

- plně funkční systém vhodný pro obchody s několika pobočkami a tisíci položek na skladě, který najde uplatnění také v gastroprovozech a 

ubytovacích zařízeních. Prostřednictvím vzdálené správy a skladové aplikace lze centrálně spravovat sít obchodů. Součástí je kvalitní 14" dotyková pokladna, spolehlivá tiskárna pokladních účtenek s řezačkou, stabilní pokladní stojan, laserová čtečka čárových kódů zboží a zákaznických karet, uzamykatelná pokladní zásuvka s automatickým otevíráním a skrytá kabeláž.