Řešení EET pro 2 různá IČO na jednom prodejním místě

Pokud máte na jednom prodejním místě dvě různá IČO, existuje i pro Vás výhodné řešení. 

Situaci můžete vyřešit provozem dvou pokladních systémů na dvou virtuálním PC s Windows (fyzicky tedy budete mít 1 PC, na kterém poběží 2 virtuální počítače – budete tedy potřebovat druhou licenci operačního system Windows a program, který Vám toto “rozdělení” umožní). 

Pokud se rozhodnete pro toto řešení, můžete si zakoupit například 2 licence systému Conto Mini (do 100 PLU, 20 skupin zboží) popř. tiskárnu účtenek a pokud by bylo zapotřebí zrušit omezení 100 položek, lze dokoupit modul rozšířené obchodní funkce. Požadavky na Vaše PC jsou v případě provozování dvou pokladních systémů min. 4 jádra CPU a 8GB RAM. Pokud Váš počítač tyto parametry nesplňuje, nebo nevíte, zda splňuje, obraťte se prosím na našeho technika, který Vám poradí ohledně Vašeho stávajícího PC popř. doporučí vhodný upgrade nebo PC nové.

Pokud je každé IČO psané na jinou OSVČ, lze uplatnit slevu ve výši 5.000 Kč z daně z příjmů pro každé IČO.

Náklady na pořízení a první rok provozu (v případě, že je Vaše stávající PC dostatečně výkonné):

Pořízení pokladního systému  Conto Mini: 2 licence á 4.900,- tj. 9.800,-

Licence Windows pro druhý virtuální počítač: 2.580,-

Virtualizační program pro vytvoření 2 počítače na Vašem stávajícím: zdarma

Roční náklady na spotřební material: cca 1.200,- za kotoučky do tiskárny

Druhým rokem pak následuje roční upgrade programu Conto dle výrobce SW a požadavků Ministerstva financí cca 6.000,- a další případné náklady na rozšiřující moduly (vzdálená správa s konfigurací apod.), cena záleží na Vašich dalších požadavcích.

Jinou variantou je zakoupení dvou samostaných zařízení, např. Dotykačka mobilní 8”, zařízení obsahuje program na evidence EET s měsíční licencí (nyní v akci 1 plus 3 měsíce zdarma), 8” tablet a mobilní Bluetooth tiskárnu.

Cena tohoto řešení:

Počáteční náklady na pořízení dvou Dotykaček mobilních á 4.990,-- tj. 9.980,-

Roční náklady na spotřební materiál: cca 1.200,- za kotoučky do tiskárny.

Následně je nutné počítat s náklady na licence á 590,-Kč/měsíc  (běžná cena 850,-/měsíc) tzn. 14.160,- ročně za 2 licence při měsíčních platbách.

Výrazně lze ušetřit při předplatném na 1 rok nebo na 3 roky (nejvýhodnější cena licence 381,-Kč/měsíc).

Pokud je každé IČO psané na jinou OSVČ, lze uplatnit slevu ve výši 5.000 Kč z daně z příjmů pro každé IČO, celkem tedy 10.000,-. Aktualizace a vzdálená správa systému Dotykačka jsou zdarma.

Všechny zde uvedené částky jsou bez DPH a ceny se mohou měnit v závislosti na cenách našich dodavatelů a kurzových změnách.