Rychlá pokladna je unikátní systém navržený zkušenými odborníky z gastronomie tak, aby ušetřil až 60% času v každodenním provozu. Tento sytém Vám zajistí rychlost na place, při inventuře i ve skladu. Jedná se o jeden systém, který lze zkompletovat tak, aby dohlédl na chod celého podniku a přitom jej lze nastavit tak, aby byl vhodný jak pro stánkový prodej, tak pro kluby, diskotéky a velké restaurace.

Systém je dostupný ve verzích Start, Standart a Komplet a lze k němu dodat pokladní systémy pro malý, střední a velký provoz. Pokladní systém pro malý provoz obsahuje tablet Lenovo, tiskárnu Epson a hliníkový stojánek na tablet. Toto HW řešení lze pořídit již od 5.990,- (což po odečtení slevy na dani činí náklady pouze ve výši 990,-). Verze pro střední provoz obsahuje 10“ tablet Lenovo, tiskárnu Epson a velký kombi stojan, ve verzi pro velký provoz je tablet nahrazen 15“ odolným terminálem FEC.

Verze systému Start (pořídíte již za 299,-/měs. a je vhodný pro stánky, kavárny, malé bary a hospody bez kuchyně) obsahuje pokladnu s EET, mapu stolů, denní reporty, odtěžování ze skladu, příjmy na sklad, možnost inventury vážením, telefonickou podporu a pravidelné aktualizace.

Systém Standart (vhodný pro větší bary, hospody s kuchyní a restaurace, cena 499,-/měs.) obsahuje navíc k vybavení Start možnost zvolit více uživatelů a oprávnění, objednávky do kuchyně- zobrazené na tabletu nebo tisknuté, vzdálený přístup a telefonickou podporu i během víkendu.

Systém Komplet (cena 990,-/měs., vhodný pro velké restaurace a bary, kluby a diskotéky) obsahuje kromě SW ve verzi Standart možnost provozování více pokladen v jedné provozovně, aplikaci mobilní číšník, turbo mód pro diskotéky, zviditelnění na internetu a telefonickou podporu v průběhu noci.

Další komponenty, které lze dokoupit k těmto pokladním systémům jsou: digitální váha, bluetooth váha, čtečka kódů, bluetooth čtečka, jiný typ tabletu (5,5“ tablet pro aplikaci mobilní číšník, 7“, 10“,15“), různé typy stojanů, tiskáren vč. mobilní tiskárny pro aplikaci mobilní číšník, wifi-router. Ohledně cen tohoto příslušenství a optimálního řešení pro Vaši konkrétní provozovnu nás kontaktuje na mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., nebo volejte na 731 455 060 (p. Michal Laža, náš specialista pro oblast EET)

Všechny uvedené ceny jsou bez DPH 21%.