Údržba a správa PC a sítí:

Netfox servisní technik

Vytvoření a správa počítačové sítě, správa a údržba PC, tiskáren a serverů:


Naše služby jsou zaměřeny hlavně na firmy, které nemají vlastí IT oddělení, nebo potřebují pomoc IT specialistů.

Pokud hledáte firmu, která Vám zajistí IT technika na správu počítačové sítě, údržbu PC, instalaci serveru ( Microsoft Windows server, Exchange, SQL .. ), instalaci a konfiguraci Wifi sítě, poradenství v oblasti IT techniky a služeb, audit software a interních procesů ve firmě, tak nás kontaktujte a rádi Vám vypracujeme nabídku na IT služby v Praze a okolí ( Středočeský kraj, Praha východ, Praha západ ).

Naše nabídka je i pro firmy co již počítačovou síť mají a potřebují někoho kdo by se o počítačovou síť a zařízení staral ( PC,servery, tiskárny, mobilní zařízení … )

Pokud chcete vybudovat novou počítačovou sít včetně infrastruktury, tak nás kontaktujte a nabídku uděláme dle Vašich požadavků a cena by byla dle náročnosti a použitého materiálu. U metalických sítí je součástí i certifikované měření s protokolem pro zákazníka, že je síť tak jak má a splňuje všechny

normy.

Samozřejmostí je i správa, údržba a opravy koncových zařízení jako jsou počítače, tiskárny, notebooky a další mobilní zařízení. Pokud chcete pomoci opravit, přeinstalovat, odvirování počítače, tak nás také kontaktujte, nabízíme i jednorázové opravy a instalace pro koncové zákazníky.


Nabídka na správu PC sítě je pro malé firmy výhodnější než vlastní IT technik jako zaměstnanec. 

Pokud jste menší firma, tak je výhodnější využívat externí firmu na správu IT a počítačové sítě a serverů než mít vlastního zaměstnance jen na IT. U zaměstnance musíte počítat s tím, že může onemocnět, odjed na dovolenou a v tuto dobu nebude nikdo kdo by se Vám o počítačovou sít a servery staral.

U pravidelné správy a údržby již stávající počítačové sítě a zařízení je možná dohoda za hodinu práce, nebo výhodněji dohoda na měsíčním paušále v kterém máte pravidelné návštěvy technika a stanovené reakční doby na požadavky.

Pro individuální nabídku pro Vás nás kontaktujte.

Můžeme Vám nabídnout tyto služby pokud hledáte:

IT technika na správu počítačové sítě, údržba PC, instalace serveru, konfigurace wi-fi

poradenství v oblasti IT techniky a služeb, ceny it služby praha , outsourcing it služeb

instalace, správa a servis počítačových sítí, správa počítačové sítě, správa počítačových sítí

instalace správa a servis počítačových sítí, instalace windows server,  instalace sql serveru přes teamviewer, instalace exchange serveru

microsoft office 365, chcete poradit s office 365 přihlášení / office 365 login

vzdálená správa pc,  vzdálená správa počítače

Našim cílem je aby náš zákazník se mohl starat o své podnikání a své zakázky a všechny starosti s výpočetní technikou ( notebooky, tiskárny, tablety, telefony … ) nechal na nás a o vše se mu postaráme a zajistíme i ochranu - bezpečnost dat před zneužitím, případně archivaci dat.

Pro individuální nabídku pro Vás nás kontaktujte.

Kontaktujte nás nejlépe na emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
nebo  Martina Vašíčka email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. tel: 777 292 522
více  viz kontakty na Netfox s.r.o.