Údržba a správa PC a sítí:

Netfox servisní technik

Počítačové sítě jejich tvorba a správa PC, tiskáren a serverů:

Nabízíme Vám jak realizaci a vybudování nových počítačových sítí jak metalických či optických, tak i vybudování zabezpečených wi-fi sítí, tak jejich správu.


Nebo pokud již počítačovou síť máte a potřebujete někoho kdo by se Vám o síť a zařízení tam připojené staral ( PC,servery, tiskárny, mobilní zařízení … ) tak tato nabídka je právě pro Vás.


Pokud chcete vybudovat novou počítačovou sít včetně infrastruktury, tak nás kontaktujte a nabídku uděláme dle Vašich požadavků a cena by byla dle náročnosti a použitého materiálu. U metalických sítí je součástí i certifikované měření s protokolem pro zákazníka, že je síť tak jak má a splňuje všechny 

normy.


Samozřejmostí je i správa, údržba a opravy koncových zařízení jako jsou počítače, tiskárny, notebooky a další mobilní zařízení. Pokud chcete pomoci opravit, přeinstalovat, odvirovat své zařízení, tak nás také kontaktujte, nabízíme i jednorázové opravy a instalace pro koncové zákazníky.

 

Nabídka na správu PC sítě je pro malé firmy výhodnější než vlastní IT technik jako zaměstnanec. 

U pravidelné správy a údržby již stávající počítačové sítě a zařízení je možná dohoda za hodinu práce, nebo výhodněji dohoda na měsíčním paušále v kterém máte pravidelné návštěvy technika a stanovené reakční doby na požadavky.

Přibližné ceny na údržbu a správu počítačových sítí naleznete v našem ceníku služeb.

Mezi naše zákazníky na správu počítačových sítí patří jak malé, tak i velké společnosti a dělali jsme správu počítačové sítě a serverů i pro velké úřady jako je Ministerstvo dopravy.

Orientační ceník služeb, servisních výjezdů a práce:

Doprava technika k zákazníkovi od: 450,- po Praze.

Mimo Prahu se účtuje poplatek 200,- + 8,-/km k cestě za zákazníkem

Práce technika na PC HW nebo SW od : 450,- / započatá hodina

Instalace serveru nebo práce na počítačové síti od: 650,- / započatá hodina.

 

Pro individuální nabídku pro Vás nás kontaktujte.

Kontaktujte nás nejlépe na emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
nebo p. Leoše Liščáka email:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
nebo  Martina Vašíčka email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. tel: 777 292 522
více  viz kontakty na Netfox s.r.o.