Emailový hosting:


Nabízíme zřízení emailových účtů s vaší doménou.

  • Nemáte žádný firemní emailový účet, nebo používáte veřejné emailové účty ?
  • Chcete používat důvěryhodné emaily např. jméno@názevfirmy.cz podle kterých vaši zákazníci poznají z jaké společnosti jim email přišel ?
  • Nechcete si na to zřizovat draze svůj vlastní server ?

Tak pro Vás je tato naše nabídka !

K emailům nabízíme i možnost umístění Vašich webových stránek na našem serveru na páteřní síti internetu , aby Vaši zákazníci a obchodní partneři mohli na Vašich www stránkách najít na Vás potřebné kontakty…

Pokud potřebujete pořídit i server na informační systém, soubory.. nebo třeba aby jste mohli do účetního programu jako je třeba Pohoda z libovolného místa po internetu 24 hodin denně, tak nabízíme i nabídku umístění serverů v našem cloudu.  


Popis nabídky na emailový hosting:

Naše řešení nabízí přístup k emailům v Outlooku v PC , tak i vzdálený přístup pomocí www stránek. Internetové vzdálené www rozhraní je na první pohled stejné jak outlook v počítači čímž máte pohodlný přístup k poště… pak máte možnost diaře, plánování schůzek… vše máte jak vzdáleně pomocí www stránek tak i na svém PC ve stejném grafickém provedení a funkcemi. Další výhodou, že máte emaily automaticky archivovány na serveru a ztrátou např. notebooku nepřijdete o svá data a po nastavení na novém notebooku máte emaily, schůzky … vše jak dřív.

 

Emailový hosting zajišťujeme na platformě MS Exchange: 

emailový hosting

- spolehlivá e-mailová komunikace  - vysoká dostupnost 99.99 %

- vzhled podobný s Outlookem v PC
- pravidelné zálohování

- nízké náklady
- technická pomoc přes email

Ceník pro Emailový hosting:

Možnost zřízení emailové  schránky s kapacitou 2GB a s Vaší doménou  s možností synchronizace pošty v Outlooku, mobilních zařízení a prohlížení ve webovém prohlížeči za cenu 150,- / měsíc za emailovou schránku ( alias účty jsou v ceně ). Větší emailové schránky a počty emailových schránek jsou řešeny individuálně.

 


Cena této služby je stanovena individuálně dle potřeb zákazníka.

Další informace a nabídky nás kontaktujte.

Kontaktujte nás nejlépe na emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
nebo  Martina Vašíčka email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. tel: 777 292 522
více  viz kontakty na Netfox s.r.o.