Virtuálního serveru v cloudu, server hosting :

 

Chcete levně serverovou službu a nechcete si pořizovat vlastní server ? Tak pro Vás máme nabídku na naše cloudové služby. S námi si snadno pořídíte server na páteřní síti internetu a máte k němu přístup 24 hodin denně a můžete zde snad

Server claud

no provozovat informační systém pro lidi na různých místech, nebo mít účetní program jako je třeba Pohoda na jednom místě a snadno k němu přistupovat odkudkoliv po internetu. Pro většinu výhodnější pronájem serveru v cloudu, než si kupovat vlastní server, řešit zálohování při výpadku energie, zálohování dat … Když si vyčíslíte náklady co vše by bylo vhodné n

akoupit, tak Vám vyjde levněji  pronájem virtuálního serveru. 

Například když si pořídíte levný server za cca 30 tisíc a k němu záložní zdroj UPS za cca 5 tisíc, zálohovací software se zálohovacím hardware za cca 15 tis, tak je investice cca 50 tisíc. Pokud by Vám stačila služba za 500,- Kč měsíčně  tak stejnou částku by jste zaplatili za cca 9 let pronájmu a s námi ještě každý rok ušetříte za elektrickou energii, kterou nemusíte platit za provoz serveru.

 

Možný příklad využítí serveru v cloudu:

Máte třeba účetnictví Pohoda, chcete k němu přístup 24 hodin denně z libovolného místa po internetu...

V tomto i dalších možných příkladech je pro Vás nejvýhodnější pronajmout si diskový prostor na páteřní síti internetu a mít rychlé spojení s tímto serverem a může s ním pracovat ten koho určíte snadno a kdekoliv.

V případě dotazů nás kontaktujte, nabídneme řešení a pomůžeme s celkovou realizací.

 

Ceník na pronájem virtuálního serveru v cloudu :

Možnost pronájmu virtuálních serverů je v základu v těchto konfiguracích:

Basic server:  1xCPU, 2GB RAM,  100GB HDD za 500,- Kč / měsíc.

Standard server :  2xCPU, 4GB RAM,  200GB HDD za 990,- Kč / měsíc.

Enterprise server:  4xCPU,  8GB RAM, 500GB HDD za 1990,- Kč / měsíc.

 .

Navýšení CPU je za 300,- Kč / jádro za měsíc

Navýšení RAM  je za 100,- Kč / 1GB za měsíc

Navýšení HD je za 5,- Kč / 1GB za měsíc

 

Jiné konfigurace a další služby jsou řešeny individuálně.

 

 

Dále nabízíme pronájem diskového prostoru – FTP server :

pokud chcete ukládat větší  data na internetu a mít k nim přístup odkudkoliv, tak je tato nabídka pro Vás. Můžete si zde zálohovat své soubory a dokumenty.

 

Tato nabídka na FTP server je vhodná pro klienty, kteří vyžadují umístění většího množství dat někde bezpečně na internetu s tím aby k nim měli přístup 24 hodin denně s garancí vysoké dostupnosti a rychlosti připojení. Nás FTP server je umístěn přímo na páteřní síti internetu.

Cena za diskový prostor je jen 5,- Kč za 1GB diskového prostoru.

 

Nabídka služeb je v datovém centru s firewallem  1Gbps pro zabezpečení Vašich dat, zálohovaným napájením, s přenosem  až 5TB dat / měsíc pro klienta.

Jako přidanou službu nabízíme i zálohování Vašich dat za příplatek 5,- Kč za 1GB / měsíc zálohovaných dat. 

Ceny uvedeny bez DPH.  K ceně bude přičtena aktuální sazba DPH.

 

Další informace a nabídky nás kontaktujte.

Kontaktujte nás nejlépe na emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
nebo  Martina Vašíčka email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. tel: 777 292 522
více  viz kontakty na Netfox s.r.o.