Emailový hosting

Nabízíme zřízení emailových účtů s vaší doménou

  • Nemáte žádný firemní emailový účet nebo používáte veřejné emailové účty?
  • Chcete používat důvěryhodné emaily např. jméno@názevfirmy.cz podle kterých vaši zákazníci poznají z jaké společnosti jim email přišel?
  • Nechcete si na to zřizovat draze svůj vlastní server?

Pro Vás je určena nabídka na emailový hosting

K emailům nabízíme i možnost umístění Vašich webových stránek na našem serveru na páteřní síti internetu, aby Vaši zákazníci a obchodní partneři mohli na Vašich WWW stránkách najít na Vás potřebné kontakty. Pokud potřebujete pořídit i server na informační systém, soubory nebo třeba abyste mohli do účetního programu jako je třeba Pohoda z libovolného místa po internetu 24 hodin denně, tak nabízíme i nabídku umístění serverů v našem cloudu.

Popis nabídky na emailový hosting

Naše řešení nabízí přístup k emailům v Outlooku v PC, tak i vzdálený přístup pomocí WWW stránek. Internetové vzdálené WWW rozhraní je na první pohled stejné jako Outlook v počítači, čímž máte pohodlný přístup k Vašim emailům. Pak máte možnost diáře, plánování schůzek. Vše máte jak vzdáleně pomocí WWW stránek tak i na svém PC ve stejném grafickém provedení a se stejnými funkcemi. Další výhodou je, že máte emaily automaticky archivovány na serveru a ztrátou např. notebooku nepřijdete o svá data. Po nastavení na novém notebooku máte emaily, schůzky - vše jak dřív.

Emailový hosting zajišťujeme na platformě MS Exchange

  • spolehlivá e-mailová komunikace - vysoká dostupnost 99.99 %
  • vzhled podobný s Outlookem v PC
  • pravidelné zálohování
  • nízké náklady
  • technická pomoc přes email

Ceník pro Emailový hosting

Možnost zřízení emailové schránky s kapacitou 2GB a s Vaší doménou s možností synchronizace pošty v Outlooku, mobilních zařízení a prohlížení ve webovém prohlížeči za cenu 150,- / měsíc za emailovou schránku (alias účty jsou v ceně). Větší emailové schránky a počty emailových schránek jsou řešeny individuálně.

Pro další informace a nabídky nás kontaktujte

Kontaktujte nás nejlépe na emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo Martina Vašíčka email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. tel: 777 292 522. Více viz kontakty

Netfox s.r.o.

Hartigova 65, dříve Koněvova
130 00 Praha 3 - Žižkov
IČ: 275 740 32
DIČ: CZ27574032

Kontaktujte nás

Provozní doba:
PO - PÁ 9:00 - 17:00
Telefonní číslo: +420 774 600 756
Email: obchod@netfox.cz

Společnost zapsána v obchodním rejstříku Městským soudem v Praze oddíl C vložka 116806. ID datové schránky: xchpznz.
Bankovní spojení : 2405638001/5500 - Raiffeisenbank a.s.