Instalace serverů a virtualizace

Potřebujete si pořídit nový server nebo serverovou službu?

Nebo máte server a sháníte někoho šikovného, kdo by se Vám zajistil správu serveru? Tak pro Vás máme naši nabídku na instalace a správu serverů. Nabízíme Vám jak dodávku a realizaci fyzických serverů s možností využití více virtuálních serverů na jednom zařízení, nebo i pronájem serveru v Cloudu, kdy ušetříte za nákup nového hardware a využíváte server jen jako službu více viz nabídka server v cloudu.

Pomůžeme Vám vybrat vhodné serverové řešení a vhodné programové vybavení. Stačí nám říct, co od serveru požadujete a uděláme Vám vhodnou nabídku. Nabízíme servery špičkových výrobců Dell, HP, IBM, Lenovo, nebo i stavěné servery převážně Supermicro.

Na serverech nabízíme instalace virtuálních serverů, čímž využijete lépe hardwarové možnosti serveru a nemusíte si na každou serverovou službu přikupovat nový server. Pomůžeme Vám s instalací jak Windows serverů, tak i Linuxu. Mezi naše klienty na instalaci a správu severů patří jak malé firmy, tak i velké organizace s velkým serverovým zázemím.

Pomůžeme Vám i s realizací a tvorbou počítačových sítí, jak s vytvořením metalické, nebo bezdrátové wi-fi sítě s vhodným zabezpečením, tak i údržbu stávajících sítí a zařízení v nich zapojených.

Nabídky na instalace serverů a sítí a jejich správu děláme individuálně, dle časové náročnosti požadavku a požadovaných reakčních dob. Nabízíme reakční doby i do 4 hodin v rámci Prahy nebo vzdáleného přístupu, nebo i do následujícího pracovního dne, dle požadavků zákazníka. Základní ceny našich servisních služeb naleznete v záložce v našem ceníku, ale pro přesnější a vhodné nacenění nás kontaktujte viz níže a uděláme Vám nabídku přímo na míru.

Instalace serveru a tvorba počítačové sítě

Určuje se individuálně dle rozsahu a požadavku zákazníka.

  • Základní instalace operačního systému jen s ovladači od: 800,-
  • Instalace a konfigurace Exchange Serveru cca od 15 000,-
  • Instalace a konfigurace ISA Serveru cca od 5 000,-
  • Konfigurace a nastavení zálohování dat ve firmě cca od 3500,- + cena potřebného HW a SW

Možný měsíční paušál za údržbu PC a počítačové sítě ve firmě se stanovuje individuálně dle požadavku zákazníka, cena pro malou firmu se může pohybovat řádově již od cca 4000,- / měsíc.

Pro další informace a nabídky nás kontaktujte

Kontaktujte nás nejlépe na emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo Martina Vašíčka email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. tel: 777 292 522. Více viz kontakty

Netfox s.r.o.

Hartigova 65, dříve Koněvova
130 00 Praha 3 - Žižkov
IČ: 275 740 32
DIČ: CZ27574032

Kontaktujte nás

Provozní doba:
PO - PÁ 9:00 - 17:00
Telefonní číslo: +420 774 600 756
Email: obchod@netfox.cz

Společnost zapsána v obchodním rejstříku Městským soudem v Praze oddíl C vložka 116806. ID datové schránky: xchpznz.
Bankovní spojení : 2405638001/5500 - Raiffeisenbank a.s.