Jedinečná nabídka na snadné a levné zálohování Vašich dat.


rozbitý notebook

 

  Co nastane když ztratíte, zničíte, nebo Vám ukradnou notebook ?

 

.

  Co se stane, když Vám  vir zašifruje všechny dokumenty na pevném disku i na sítových jednotkách

  a již se k datům nedostanete ?

 

 

nechtěně smazaná data

 

Máte data, fotky… , které nechcete ztratit?  Kolik byste dali za záchranu dat ?

Pokud byste dali i řádově tisíce za záchranu dat, tak pro Vás máme nejvýhodnější nabídku na zálohování dat..Máme pro Vás snadnou nabídku na automatické zálohovaní Vašich dat.

 

 

 1)      Nejvýhodnější nabídka na ochranu dat a souborů:

Získáte od nás zdarma nejoblíbenější zálohovací software Acronis True Image, který Vám zdarma nakonfigurujeme dle Vašich požadavků. Hlavní výhodou je, že si snadno určíte jaké adresáře chcete zálohovat, jak často a kolik záloh si uchovávat pro případné obnovy dat. Hlavní výhodou je i to, že si nastavíte vlastní heslo na zašifrování záloh, čímž se nikdo jiný k datům ze záloh nikdy nedostane. S námi máte svá data v bezpečí a pod kontrolou.


Naše služba na zálohování je za měsíční poplatek jen 100,- / PC nebo notebook. K ceně se připočítává pronájmem cloudového  prostoru na našem serveru k uchovávání záloh, jen  5,-Kč za 1GB.


Pokud byste chtěli zálohovat například 20GB dat, tak by byl měsíční poplatek za licenci na zálohování a pronájem prostoru na serveru byl jen 200,- / měsíc.


S tímto získáte i FTP přístup k Vašemu pronajatému diskovému prostoru, který můžete využívat na automatické zálohy, nebo i na ukládání Vašich ostatních souborů.

smajlík


Při platbě na 6 měsíců předem sleva 5% a při platbě na 12 měsíců předem sleva 10%.

Při podpisu smlouvy na 24 měsíců instalační poplatek zdarma, jinak za 850,- Kč

Ceny uvedeny bez DPH.

2)      Zálohování dat na vlastní servery, nebo NAS zařízení.

Nabízíme Vám nastavení automatického zálohování PC a notebooků na Váš server, nebo NAS.

Tato řešení jsou vhodná pro větší organizace, nebo jednotlivce, kteří chtějí mít svá data bezpečně zálohovaná a vše mít jen u sebe.


Samozřejmě pro extrémní případy jako je požár, crypt vir co zašifruje soubory …, je vhodné mít data zálohovaná na jiném místě, nebo mít různé zálohy třeba po 14 dnech, aby nedošlo ke ztrátě i zálohovaných dat. 


Tak neváhejte a zálohujte s námi co nejdříve a předejděte státě Vašich dat !!!


Další informace a nabídky nás kontaktujte.

Kontaktujte nás nejlépe na emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
nebo p. Leoše Liščáka email:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
nebo  Martina Vašíčka email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. tel: 777 292 522
více  viz kontakty na Netfox s.r.o.