Jak ušetřit v době koraviru na provozu IT

Jak snížit náklady na provoz firemního IT

Tento článek jsme původně psali v době koronavirových omezení, kdy řada firem musela narychlo řešit přechod zaměstnanců na home office a zároveň hledala způsoby, jak snížit provozní náklady. Doporučení, jak na IT ušetřit, ale platí i dnes - proto jsme obsah aktualizovali a necháváme ho jako přehled toho, co v rámci úspor na IT řešíme.

Řešíte, jak snížit náklady na provoz Vašeho IT? Nebo potřebujete nastavit zázemí pro zaměstnance pracující částečně z domova?

Přenechte starosti s provozem a chodem IT na nás - v rámci pravidelné paušální správy dokážeme najít úspory v licencích, hardwaru i v samotném nastavení sítě, a zároveň Vám zůstane více prostoru věnovat se vlastnímu podnikání.

V rámci úspory nákladů na IT nabízíme zejména:

Jsme počítačová firma, která se zaměřuje na dodávky služeb a hardware převážně do firem a státní správy již od roku 2006, a naše mnohaleté zkušenosti Vám pomohou s bezpečným a levnějším provozem všech IT služeb.

Pokud Vás naše nabídka oslovila, neváhejte nás kontaktovat - rádi Vám vypracujeme zdarma nezávaznou nabídku přímo pro Vaši firmu s aktuálními cenami, viz náš ceník služeb.

Pro další informace a nabídky nás kontaktujte.

Kontaktujte nás nejlépe na emailu obchod@netfox.cz nebo Martina Vašíčka email: martin.vasicek@netfox.cz tel: 777 292 522, více viz kontakty na Netfox s.r.o.

Pro další informace a nabídky nás kontaktujte

Kontaktujte nás nejlépe na emailu obchod@netfox.cz nebo Martina Vašíčka email: martin.vasicek@netfox.cz tel: 777 292 522. Více viz kontakty.