Pronájem virtuálního serveru v cloudu

Proč si pořídit virtuální server v cloudu?

Chcete levně serverovou službu a nechcete si pořizovat vlastní server ? Tak pro Vás máme nabídku na naše cloudové služby. S námi si snadno pořídíte server na páteřní síti internetu a máte k němu přístup 24 hodin denně a můžete zde snad no provozovat informační systém pro lidi na různých místech, nebo mít účetní program jako je třeba Pohoda na jednom místě a snadno k němu přistupovat odkudkoliv po internetu. Pro většinu výhodnější pronájem serveru v cloudu, než si kupovat vlastní server, řešit zálohování při výpadku energie, zálohování dat … Když si vyčíslíte náklady co vše by bylo vhodné nakoupit, tak Vás vyjde levněji pronájem virtuálního serveru. Například když si pořídíte levný server za cca 30 tisíc a k němu záložní zdroj UPS za cca 5 tisíc, zálohovací software se zálohovacím hardware za cca 15 tis, tak je investice cca 50 tisíc. Pokud by Vám stačila služba za 500,- Kč měsíčně, tak stejnou částku byste zaplatili za cca 9 let pronájmu a s námi ještě každý rok ušetříte za elektrickou energii, kterou nemusíte platit za provoz serveru.

Možný příklad využítí serveru v cloudu

Máte třeba účetnictví Pohoda, chcete k němu přístup 24 hodin denně z libovolného místa po internetu. V tomto i dalších možných příkladech je pro Vás nejvýhodnější pronajmout si diskový prostor na páteřní síti internetu a mít rychlé spojení s tímto serverem a může s ním pracovat ten koho určíte snadno a kdekoliv. V případě dotazů nás kontaktujte, nabídneme řešení a pomůžeme s celkovou realizací.

Ceník za pronájem virtuálního serveru v cloudu

Možnost pronájmu virtuálních serverů je v základu v těchto konfiguracích:

  • Basic server: 1xCPU, 2GB RAM, 100GB HDD od 150,- Kč / měsíc.
  • Standard server : 2xCPU, 4GB RAM, 200GB HDD od 300,- Kč / měsíc.
  • Enterprise server: 4xCPU, 8GB RAM, 500GB HDD od 600,- Kč / měsíc.
  • Navýšení CPU je od 100,- Kč / jádro za měsíc
  • Navýšení RAM je od 100,- Kč / 1GB za měsíc
  • Navýšení HDD je od 5,- Kč / 1GB za měsíc

Jiné konfigurace a další služby jsou řešeny individuálně.

Dále nabízíme pronájem diskového prostoru na virtuálním serveru – FTP server

Pokud chcete ukládat větší data na internetu a mít k nim přístup odkudkoliv, tak je tato nabídka pro Vás. Můžete si zde zálohovat své soubory a dokumenty.

Tato nabídka na FTP server je vhodná pro klienty, kteří vyžadují umístění většího množství dat někde bezpečně na internetu s tím, aby k nim měli přístup 24 hodin denně s garancí vysoké dostupnosti a rychlosti připojení. Nás FTP server je umístěn přímo na páteřní síti internetu. Cena za diskový prostor je jen 5,- Kč za 1GB diskového prostoru.

Nabídka služeb je v datovém centru s firewallem 1Gbps pro zabezpečení Vašich dat, zálohovaným napájením, s přenosem až 5TB dat / měsíc pro klienta. Jako přidanou službu nabízíme i zálohování Vašich dat za příplatek 5,- Kč za 1GB / měsíc zálohovaných dat. Ceny uvedeny bez DPH. K ceně bude přičtena aktuální sazba DPH.

Pro další informace a nabídky nás kontaktujte

Kontaktujte nás nejlépe na emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo Martina Vašíčka email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. tel: 777 292 522. Více viz kontakty

Netfox s.r.o.

Hartigova 65, dříve Koněvova
130 00 Praha 3 - Žižkov
IČ: 275 740 32
DIČ: CZ27574032

Kontaktujte nás

Provozní doba:
PO - PÁ 9:00 - 17:00
Telefonní číslo: +420 774 600 756
Email: obchod@netfox.cz

Společnost zapsána v obchodním rejstříku Městským soudem v Praze oddíl C vložka 116806. ID datové schránky: xchpznz.
Bankovní spojení : 2405638001/5500 - Raiffeisenbank a.s.