Naše IT služby

Dodávky hardware a software :

Netfox eshop

Nabízíme Vám širokou nabídku hardware a software na našem e-shopu eshop.netfox.cz Zde najdete nejen elektroniku za výhodné ceny. Naším cílem je komunikovat se zákazníky osobně a vše řešit s maximální flexibilitou. Pokud poptáváte větší množství či složitější řešení, neváhejte nás kontaktovat na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  Rádi Vám uděláme nabídku na míru.

Pokud jste hledané zboží u nás nenalezli, ozvěte se a my se Vám jej pokusíme sehnat.Opravy, udržba a správa IT zařízení a PC sítí - počítačů, notebooků, tiskáren... :

Netfox sprava opravy PC site


.
Pro naše hlavně firemní zákazníky nabízíme pravidelnou správu počítačové sítě, serverů a dalších zařízení. Naši technici se starají jak o IT zařízení přímo na pobočkách zákazníků, tak i vzdáleně řeší požadavky zákazníků v nejkratším možném termínu. Opravy PC či notebooků je možné dohodnout i pro koncové zákazníky u nás na prodejně. Základní ceny servisu najdete na stránce ceník IT služeb. S nami se budete moci bez starostí věnovat Vašemu podnikání - starosti s IT vyřešíme za Vás.

.

Instalace serverů a tvorba počítačových sítí:

Místnost se servery

Nabízíme dodávky a instalace serverů a počítačových sítí dle přání zákazníka. Servery nabízíme jak značkové od firem Intel, HP, Dell, IBM, Lenovo, Acer, Fujitsu-Siemens, tak i OEM servery převážně Supermicro sestavené z komponent na přání zákazníka. Našim cílem je nabídnout zákazníkům jak levná řešení serverů, tak i řešení pro náročnější využití. Nabízíme i softwarové instalace těchto serverů tak, abyste od nás mohli mít ucelenou dodávku s garancí od jednoho dodavatele. Dále nabízíme řešení pro ukládání dat a to jak file servery na stálá ukládání dat na jedno místo, tak i systémy na ochranu a zálohovaní Vašich dat, tvorbu denních záloh práce atp.

 

Webový hosting:.

webové stránky

Máte nebo plánujete si udělat své webové stránky? Nevíte kdo Vám je pomůže udělat a kde je vhodně umístit? Rádi Vám pomůžeme, nabídneme vhodné a cenově dostupné řešení. Zajistíme Vám umístění webu, popř. i emailové účty, pronájem virtuálního serveru a vhodné zálohování Vašich dat.

.

Emailový hosting:emailový hosting

Naše řešení nabízí přístup k emailům v Outlooku v PC , tak i vzdálený přístup pomocí www stránek. Internetové vzdálené www rozhraní je na první pohled stejné jak outlook v počítači, čímž máte pohodlný přístup k poště. Dále je zde možnost diaře, plánování schůzek a vše další přístupné jak vzdáleně pomocí www stránek, tak i na Vašem PC ve stejném grafickém provedení a se stejnými funkcemi. Emaily jsou automaticky archivovány na serveru a ztrátou např. notebooku nepřijdete o svá data  - po nastavení na novém zařízení získáte znovu přístup ke všem údajům.

 

.

Pronájem virtuálního serveru v cloudu:

Nabízíme Vám možnost pronájmu virtuálního serveru v cloudu v datovém centu. Výhoda pronájmu serveru je ta, že na běžné serverové služby si nemusíte kupovat nový server, řešit jeho zálohování, provoz, ale můžete si snadněji pronajmout serverovou službu v cloudu. Možná výhoda je třeba ta, když potřebujete přístup k serveru z více míst po internetu a chcete pracovat s daty. Možné výhodné využití je na účetní systémy Pohoda, IP telefoní útřednu, server na informační systémy...

.

Zálohování a ochrana Vašich dat:


Můžete si vybrat z dvou možností :
Nabízíme Vám zálohy Vašich dat a ochranu před nechtěným smazáním, ztrátou zařízení, poruchou, nebo počítačovým virem.

1) Nejlevnější řešení, služba automatického zálohování od 100,- Kč za měsíc,

kdy od nás dostanete zdarma zálohovací software Acronics a pronajmete si prostor na zálohy na našem serveru. Zde máte velkou výhodu, že máte data pravidelně zálohovaná, nastavíte si vlastní šifrování záloh a tímto řešením již nikdy o svá data nepřjdete a nikdo jiný se k nim přes šifrování nemůže dostat.

Záchrana nechtěně smazaných dat

2) Nabídka zálohovacích řešení u Vás s nastavením a konfigurací,

tato řešení jsou vhodná pro větší společnosti, nebo na velké objemy dat. Pomůžeme Vám s nákupem hardware a software na zálohování, nebo pomoci využít stávající zařízení.


Audit IT a SAM

Pro efektivní řízení Vašeho IT nabízíme propracovanou správu softwarových aktivit.
.

Pro další informace a nabídky nás kontaktujte.

Kontaktujte nás nejlépe na emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
nebo  Martina Vašíčka email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. tel: 777 292 522
více  viz kontakty na Netfox s.r.o.